Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Další Miss
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 12.06. 2024
Dnes má svátek Antonie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Jitce Nováčkové přidělili na Miss Universe chůvičku

O českých ženách je ve světě známo, že patří k těm nejpůvabnějším. Stane se tou nejkrásnější v celém vesmíru pro tento rok právě Česká Miss 2011 Jitka Nováčková? Poslední zprávy z brazilského Sao Paula hovoří o tom, že má k úspěchu našlápnuto. Podaří se jí porazit 88 soupeřek a překonat zatím nejlepší umístění České Miss 2009 Ivety Lutovské, která se probojovala až do TOP 10?

Jitka si na soustředění počíná velice dobře. Byla vybrána společně s dalšími 29 soutěžícími pro natáčení reklamy na vlasovou kosmetiku. Svou blonďatou hřívou oslnila především proto, že má jako jedna z mála přirozeně husté a nenapletené vlasy. Další úspěch zaznamenala při návštěvě muzikálového představení Mamma Mia, kde si ji jako jednu ze dvou dívek vybrala brazilská televize na rozhovor.

Jitce Nováčkové přidělili na Miss Universe chůvičkuČeská reprezentantka pobývá v Brazílii již dva týdny. Jak vypadá takový běžný den Jitky na této soutěži? Dívky ráno vstávají v šest hodin a do postele se nedostanou před desátou hodinou. Každá má přidělenou svoji „chůvičku“, která je nespustí z očí, samy nesmí ani vyjít z pokoje. Denní program mají nabitý natáčením spotů, focením, zkouškami šatů, pilováním choreografie a dalšími aktivitami. Při svém počínání jsou navíc pod neustálým drobnohledem poroty. Své favoritky už má i Jitka. „Na první pohled mě okamžitě zaujala Miss Irsko, poté jsem se potkala s nádhernou téměř nenalíčenou Miss Portugalsko a co teprve Miss Švédsko… Kam se podívám, hemží se to tady samou krásou. Snažím se dělat všechno pro to, abych také vynikla a důstojně reprezentovala svou zemi,“ uvedla Jitka, která se nejvíc přátelí se svou spolubydlící Dagmar Kolesárovou, Miss Universe Slovenskej republiky 2011.

Podpořit českou reprezentantku mohou nyní všichni její fanoušci v internetovém hlasování na webových stránkách Miss Universe. Posílat své hlasy můžete od 19. srpna do 11. září, pokud jste starší šestnácti let. Soutěžící dívky můžete během hlasování ohodnotit body od 1 do 10, přičemž jednička představuje nejnižší bodové ohodnocení a desítka nejvyšší. Hlasy pocházející z IP adres z jednotlivých zemí budou následně zprůměrňovány. Konečný výsledek jednotlivých soutěžících bude stanoven na základě průměru všech hodnocení ze všech účastnických zemí. Výsledky budou vyhlášeny během přímého přenosu finálového večera soutěže Miss Universe.

Česká Miss – jediná soutěž krásy u nás


Soutěž krásy Miss ČR vznikla v roce 1989 pod názvem Miss Československo. Historicky první vítězkou se stala Ivana Christová. V roce 2005 založila Michaela Maláčová prestižní konkurenční soutěž Česká Miss. Její vítězky reprezentovaly Českou republiku na mezinárodních soutěžích Miss Universe a Miss Earth. V lednu 2010 získala Michaela Maláčová licenci na soutěže Miss World a Mr. World o nejkrásnějšího muže planety. V květnu loňského roku se Česká Miss sloučila s Miss ČR a pokračuje nadále pod názvem Česká Miss. Česká Miss se tak stala jedinou soutěží krásy v České republice, která dává dívkám šanci realizovat se a uspět jako komplexní osobnosti.


Zdroj: Česká Miss

Alena B.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !