Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Další Miss
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 12.06. 2024
Dnes má svátek Antonie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Denisu Domanskou čeká v neděli boj o titul Miss World

Půvab českých žen byl na soutěži Miss World oceněn nejvyšším titulem naposledy před pěti lety. Teď je načase, aby se díky Denise Domanské trofej do Čech opět vrátila! Poslední zprávy z Londýna tomu čím dál více nasvědčují. Mezi finalistkami sice panuje přátelská atmosféra, ve vzduchu se však už vznáší napětí.

Denisa Domanská působí po celou dobu pobytu v Anglii velice vyrovnaným dojmem a program si užívá. Její klidnou povahu a elegantní vystupování už měli porotci možnost ocenit během prvních rozhovorů. Denisa interview skvěle zvládla, vyzařoval z ní přirozený šarm a problémy jí nečinila ani angličtina, na které úspěch finalistek mnohdy ztroskotá.

Denisu Domanskou čeká v neděli boj o titul Miss WorldPoslední chvilky před vypuknutím velkého finále už dívky tráví přímo v srdci britské metropole a poznávají její nejkrásnější místa. Společně se vydaly také na jednu z největších londýnských atrakcí – obří kolo London Eye, ze kterého je nádherný výhled na celé město. Úžasný výhled měli k dispozici také náhodní kolemjdoucí, missky se totiž na vycházce prezentovaly v luxusních róbách.

I když na Denise není patrný ani náznak předfinálové nervozity, už se nemůže dočkat příletu své „podpůrné výpravy“, která se za ní na její velký večer chystá. Doma u televize se jim sedět nechtělo, a tak přímo v sále bude Denise držet palce celá rodina včetně přítele. „Vždy, když se dcera věnuje něčemu nad rámec svých běžných dětských povinností, přináší to rodičům stres, ale i radost. My jsme se vždy snažili Denisu v jejích aktivitách podporovat a podpoříme ji i nyní svou účastí na finálovém večeru Miss World 2011. Těšíme se, až ji uvidíme v sobotu večer společně se 122 dívkami z celého světa zářit na pódiu,“ uvedl Libor Domanský.

Velkou oporou pro českou reprezentantku není pouze rodina, ale také ředitelka České Miss Michaela Maláčová, která se rozhodla Denisu osobně podpořit a udělit jí v den finále poslední cenné rady. „Denisa není jen krásná, je to také velice inteligentní žena se silnou osobností. Upřímně bych si přála, aby se v soutěži dostala co nejdál, a všichni samozřejmě tajně doufáme v ten největší úspěch. Denise poradím, aby nebyla nervózní a zůstala stále sama sebou. Věřím, že tak na porotu udělá ten nejlepší dojem,“ říká ředitelka soutěže Česká Miss Michaela Maláčová.

Česká Miss – jedna soutěž, jedna Miss


Soutěž krásy Miss ČR vznikla v roce 1989 pod názvem Miss Československo. Historicky první vítězkou se stala Ivana Christová. V roce 2005 založila Michaela Maláčová prestižní konkurenční soutěž Česká Miss. Její vítězky reprezentovaly Českou republiku na mezinárodních soutěžích Miss Universe a Miss Earth. V lednu 2010 získala Michaela Maláčová licenci na soutěže Miss World a Mr. World o nejkrásnějšího muže planety. V květnu loňského roku se Česká Miss sloučila s Miss ČR a pokračuje nadále pod názvem Česká Miss. Česká Miss se tak stala jedinou soutěží krásy v České republice, která dává dívkám šanci realizovat se a uspět jako komplexní osobnosti.Zdroj: Česká Miss

Alena B.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !